Młody Ronaldo przyćmił Lewandowskiego! Portugalczyk zachwycił luksusowym zegarkiem

Podczas gali Globe Soccer Award Robert Lewandowski zaprezentował się w luksusowym zegarku. Na ceremonii pojawił się również Cristiano Ronaldo Junior, który przebił polskiego napastnika.

Lewandowski najlepszym piłkarzem ubiegłego roku

Robert Lewandowski w 2020 roku przebił samego siebie. Polak wygrał Bundesligę, Puchar i Superpuchar Niemiec, Ligę Mistrzów, a także Superpuchar Europy. Do tego wszystkiego napastnik dołożył aż 3 korony króla strzelców. Nic dziwnego, że Lewandowski został ogłoszony najlepszym piłkarzem minionego roku na galach FIFA The Best 2020 oraz Globe Soccer Award.

Cristiano Ronaldo Junior zwycięzcą nagrody na najdroższy zegarek

Na imprezie w Dubaju 32-latek pokazał się w luksusowym zegarku. Eksperci postanowili wziąć go pod lupę i okazało się, że jest warty ok. 58100 euro. Theguidewatches opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie Cristiano Ronaldo Juniora. Wartość zegarka młodego Portugalczyka bije na głowę biżuterię Polaka.

Cristiano Ronaldo Junior miał na ręce zegarek marki Rolex model GMT-Master II Ice 116769TBR. Według informacji theguidewatches jest to najdroższy czasomierz tej firmy, a jego wartość rynkowa wynosi aż 550 tysięcy dolarów!

Ta wersja luksusowego towarzysza podróży marki Rolex natychmiast stała się najdroższym zegarkiem, jaki Rolex kiedykolwiek wypuścił na rynek, osiągając wartość 485 350 dolarów amerykańskich (w 2007 r.). Ten model nie jest już produkowany, a jego aktualna cena rynkowa to ok. 550 000 dolarów – możemy przeczytać na profilu theguidewatches

550 tysięcy dolarów a 58 tysięcy euro, to dość duża różnica. Cristiano Ronaldo Junior w kategorii „najdroższy zegarek gali” nie miał sobie równych. 10-latkowi nie poszło już tak dobrze w plebiscycie na „najlepszego piłkarza minionego roku”. Tu już nagrodę zgarnął Robert Lewandowski, który wyprzedził nie tylko młodego Portugalczyka, ale także jego ojca oraz Leo Messiego.

Kacper Polaczyk