Michał Żewłakow zabrał głos po spowodowaniu wypadku. „Przepraszam wszystkich za moje zachowanie…”

Michał Żewłakow zabrał głos po spowodowaniu wypadku. Były reprezentant Polski wstawił na Twittera specjalne przeprosiny za swój wybryk.

Przypomnijmy, że w nocy z poniedziałku na wtorek doszło do wypadku w centrum Warszawy. Pijany kierowca wjechał w tył autobusu, który stał na czerwonym świetle. Po przyjeździe na miejsce policji okazało się, że sprawca miał 1,6 promila alkoholu we krwi.

Więcej informacji przeczytasz w linku poniżej:

Były reprezentant Polski spowodował wypadek. Miał być pod wpływem alkoholu

„Przepraszam”

Michał Żewłakow przeprosił za swój wybryk na Twitterze. 44-latek napisał specjalne oświadczenie, w którym kaja się przed użytkownikami.

„Wczoraj w nocy wsiadłem za kierownicę samochodu po wypiciu alkoholu i spowodowałem kolizję, w której szczęślliwie nikt nie ucierpiał. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla mojego braku odpowiedzialności i wyobraźni. Przepraszam wszystkich za moje zachowanie, szczególnie najbliższych oraz tych, którzy poczuli się zawiedzeni i rozczarowani moją postawą” – Czytamy we wpisie.

Konsekwencje wyciągnięte

Po spowodowaniu wypadku 44-latek usłyszał na pewno dwa zarzuty, o których poinformowała policja. Pierwszym z nich było prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, natomiast drugim — spowodowanie kolizji w ruchu drogowym.

Oprócz problemów prawnych byłego reprezentanta czekają problemy służbowe. Michał Kołodziejczyk, dyrektor Canal+ Sport poinformował o zawieszeniu działalności 44-latka jako eksperta stacji.

Możecie o tym przeczytać klikając w link poniżej:

Kłopoty Michała Żewłakowa. Canal+ Sport podjęło decyzję w jego sprawie