Miarka się przebrała? Zarząd FC Barcelony spotkał się ws. przyszłości Ronalda Koemana

Wszystko wskazuje na to, że Ronald Koeman już wkrótce pożegna się z posadą trenera pierwszej drużyny FC Barcelony. Hiszpańskie media podały, że dziś doszło do spotkania zarządu ws. przyszłości holenderskiego szkoleniowca.

Kolejna porażka Barcelony

Zwolnienie Ronalda Koemana wydaje się być nieuniknione. FC Barcelona po raz kolejny w tym sezonie się skompromitowała. Po wcześniejszych remisach w lidze hiszpańskiej z Cadizem, Granadą, Athletikiem Bilbao oraz porażce z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów przyszła kolej na kolejną nieoczekiwaną wpadkę, tym razem z Benficą (0:3).

– Nie mogę powiedzieć nic na temat swojej przyszłości, ponieważ nie wiem, co myśli dyrekcja. Nie chcę dostawać więcej pytań o tę kwestię, zobaczymy, co będzie – powiedział Ronald Koeman po wczorajszej porażce z Benficą.

Kibice chcą zmian

Nastroje wśród ludzi związanych z FC Barceloną są – delikatnie mówiąc – nie za ciekawe. Kibice są wściekli i już od dłuższego czasu domagają się zwolnienia Ronalda Koemana. Nie da się też ukryć, że relacje holenderskiego szkoleniowca z prezydentem klubu, Joanem Laportą, również nie należą do najcieplejszych.

Spotkanie władz klubu

Według hiszpańskich mediów w czwartkowy poranek miało dojść do rozmów „na szczycie” FC Barcelony. W pilnym spotkaniu mieli wziąć udział Joan Laporta, Rafa Yuste, Mateu Alemany i Enric Masip, którzy mieli przedyskutować przyszłość Ronalda Koemana. „Sport” donosi, że Holender może zostać zwolniony jeszcze dziś.

źródło: fcbarca.com

Michał Budzich