Media rozwścieczyły Neymara. „Wierzę w przyszłość bez fake newsów”

Brazylijskie media podały rzekomy powód odejścia Neymara z PSG. Plotki rozwścieczyły piłkarza, który szybko zdementował opublikowane rewelacje.

Neymar odszedł z Paris Saint-Germain po 6 latach. W sierpniu tego roku zamienił PSG na Al Hilal. Saudyjczycy zapłacili za transfer 90 milionów euro. 31-latek związał się z saudyjskim klubem kontraktem do końca czerwca 2025 roku.

Brazylijski portal „Futebol e Arte” ujawnił rzekomy powód odejścia Neymara z PSG. Jak napisano w jednym z ostatnich wpisów, Neymar zostały pośrednio zmuszony do odejścia z paryskiego klubu. Powodem miały być przedsezonowe testy sprawnościowe, które w przypadku Brazylijczyka wypadły przeciętnie. Piłkarz miał zostać poinformowany, że w takim przypadku nie będzie miał pewnego miejsca w wyjściowym składzie.

Powyższe informacje szybko zdementował sam zainteresowany. Pod źródłowym wpisem zamieścił komentarz, odcinając się tym samym od tych informacji.

– Mijają noce i dni, a nadal nic się nie zmienia… Wciąż istnieją takie konta, które w żaden sposób nie kontaktują się z zawodnikiem, nie znają jego życia i nie wiedzą, co się dzieje naprawdę, a zamieszczają takie wpisy, jakby były właśnie tym gościem. Każdego dnia coraz więcej ludzi gubi się w tym medialnym szumie. Mimo to nadal wierzę w przyszłość bez fake newsów – napisał Neymar.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Futebol é Arte (@futeousadia)

Michał Budzich