Media przejechały się po Leo Messim. „Postanowił biegać jeszcze mniej niż zwykle” [WIDEO]

Paris Saint-Germain odpadło z Pucharu Francji na etapie 1/8 finału. Mistrzowie kraju przegrali z Olympique Marsylia (1:2), a Leo Messi został uznany przez media za jednego z najgorszych zawodników.

Le Parisien ostro o występie Messiego

Paris Saint-Germain pożegnało się z grą w Pucharze Francji już na etapie 1/8 finału. Olympique Marsylia pokonał paryżan 2:1 (bramki dla ekipy z południa Francji zdobyli Alexis Sanchez i Rusłan Malinowski, dla PSG Sergio Ramos – przyp. red.).

Po spotkaniu media nie zostawił suchej nitki na gwiazdach klubu ze stolicy. Le Parisien przejechał się w szczególności po Lionelu Messim.

Marc Cucurella oberwał od byłego piłkarza Chelsea. „Nie chcę go więcej widzieć w tym zespole” [CZYTAJ]

– Lionel Messi postanowił biegać jeszcze mniej niż zwykle, co jest niepokojące. Jego brak intensywności oraz wsparcia defensywy w spotkaniu takiej rangi jest prawdziwą trucizną dla własnej drużyny – napisano w dzienniku.

Po zakończeniu spotkania jeden fragment spotkania stał się „viralem”. Na nagraniu z końcówki meczu widać, jak zawodnicy oddawali piłkę Lionelowi Messiemu, jednak ten nie miał pomysłu co z nią zrobić, aby znalazła drogę do siatki rywali.

Źródło: Le Parisien, TVP Sport, Twitter