Media: Arkadiusz Milik ustalił warunki z nowym klubem!

Według doniesień włoskich mediów, Arkadiusz Milik dogadał się z Romą co do warunków umowy. Do finalizacji transferu brakuje jedynie porozumienia Giallorossich i Napoli.

Dziennikarz Nicolo Schira opublikował na swoim Twitterze informację, że Roma jest skłonna zapłacić za Polaka 25 milionów euro. Klub z Rzymu miałby zapłacić Napoli tę kwotę w pięciu ratach. Arkadiusz Milik miałby zarabiać 4.5 miliona euro rocznie przy kontrakcie na pięć lat.

Dziennikarz La Gazetta Dello Sport, Alfredo Pedulla poinformował, że przejście polskiego napastnika do Romy jest niemal przesądzone, a Rzymie będzie zarabiać 5 milionów euro + bonusy.

Początkowo prezes Napoli, Aurelio De Laurentiis żądał zdecydowanie więcej za Arkadiusza Milika. Teraz jednak obniżył swoje wymagania i będzie gotów sprzedać Polaka za 25 milionów euro.

Wiele wskazuje również na to, że transfer 26-latka uruchomi transferową karuzelę. Trener Juventusu, Andrea Pirlo widzi w swoim zespole Edina Dzeko, jednak Roma chciała się wcześniej zabezpieczyć. Wszystko wskazuje na to, że gdy Polak dołączy do Giallorossich, Ci sprzedadzą Bośniaka do Turynu.