Mecz Ligi Mistrzów będzie dokończony. Boniek oraz Frankowski sędziami przerwanego meczu PSG-Basaksehir

UEFA podjęła decyzję ws. wczorajszego meczu Ligi Mistrzów PSG-Basaksehir. Spotkanie zostanie dograne dziś wieczorem, zmianie ulegnie jednak obsada sędziowska.

Kontrowersje w Paryżu

Wczorajszego wieczoru w trakcie meczu Paris Saint-Germain z Basaksehirem doszło do kontrowersyjnej sytuacji z udziałem sędziów. Mecz został przerwany w 14. minucie, a UEFA podjęła decyzję o dograniu spotkania dziś o godzinie 18:55. W skład zespołu sędziowskiego wejdzie dziś dwóch Polaków.

ZOBACZ: UEFA opublikowała oświadczenie po incydencie w Paryżu. „Zorganizujemy śledztwo”

Polsce sędziowie poprowadzą przerwany mecz

UEFA podjęła dziś decyzję o dokończeniu meczu w zmienionym składzie sędziowskim. Szanse na pokazanie się będzie miało dwóch polski sędziów – Marcin Boniek oraz Bartosz Frankowski. Ten drugi dopiero co debiutował wczoraj na poziomie Ligi Mistrzów, sędziując mecz Rennes-Sevilla, dziś będzie pełnił rolę sędziego technicznego. Z kolei Boniek będzie wspomagał sędziego głównego, biegając wzdłuż bocznej linii boiska.

Bez względu na wynik dzisiejszego meczu znamy już ostateczne rozstrzygnięcia w grupie „H”. Dzięki wczorajszej porażce Manchesteru United pewni awansu są RB Lipsk oraz PSG. „Czerwone Diabły” powalczą wiosną w Lidze Europy, z kolei Basaksehir rozegra dziś ostatni mecz w tym sezonie na arenie międzynarodowej.