Mateusz Borek wieszczy wielki transfer Marcina Bułki. Wspomniał o bramkarzu Realu Madryt

Mateusz Borek wieszczy wielki transfer Marcina Bułki. Zdaniem dziennikarza 24-latek może skorzystać na kontaktach swojego agenta i w przyszłości trafić do prawdziwych gigantów europejskiej piłki. 

Bułka bryluje w tym sezonie na boiskach Ligue 1. Polak wskoczył do bramki OGC Nicea, wygryzając z niej weterana, Kaspera Schmeichela, który finalnie opuścił klub. 24-letni bramkarz w 9 meczach zachował już 6 czystych kont i puścił zaledwie 4 bramki. Kibice wybrali go także piłkarzem września całej ligi francuskiej.

Real Madryt?

Nic dziwnego, że Bułka jest obecnie łączony z transferem do mocniejszych klubów. Choć sam golkiper mówił niedawno, że obecnie nie myśli o odejściu z Nicei, to Mateusz Borek zaznacza, że 24-latek może otrzymać oferty z wielu wielkich drużyn. Dziennikarz powołuje się tu na agenta, który reprezentuje zawodnika. Mowa o Pinim Zahavim, który uchodzi za jednego z najbardziej wpływowych ludzi w futbolu.

– Patrzyliśmy na mapę koneksji Piniego Zahaviego, który zajmuje się nim osobiście. Ma też starszego kolegę Thibauta Courtoisa. Zobaczymy, co tam się będzie działo – stwierdził Borek w „Mocy Futbolu”.

W miniony weekend Bułka zachował kolejne czyste konto, a jego Nicea wygrała z Marsylią 1-0. Drużyna Polaka obecnie zajmuje 2. miejsce w tabeli Ligue 1 z 19 punktami na koncie. Ustępują o jedno „oczko” AS Monaco.