Marcin Najman ponownie odleciał! Skrytykował zarówno Marcina Gortata, jak i Roberta Lewandowskiego

W mediach nie milkną echa ostatnich wypowiedzi Marcina Gortata. Głos w tej sprawie zabrał nie kto inny jak Marcin Najman. Co tym razem miał do powiedzenia?

Wciąż obracamy się w sprawie ostatnich komentarzy Marcina Gortata. Emerytowany koszykarz w poniedziałek zabrał głos po tym, jak Robert Lewandowski odebrał z rąk prezydenta Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski za osiągnięcia sportowe i promowanie kraju na arenie międzynarodowej. Więcej o całym zamieszaniu pisaliśmy tutaj oraz tutaj.

Marcin Najman o wypowiedziach Marcina Gortata

Do całej burzy wywołanej przez Marcina Gortata swoje „trzy grosze” dorzucił teraz Marcin Najman. Na co dzień ekspert TVP, a w wolnym czasie zawodnik MMA nie mógł przejść obojętnie obok całego zamieszania.

– Możecie mi wyjaśnić, o co chodzi temu Gortatowi? Przypiep***ł się do niego, że niby co, że niby nie najpopularniejszy tylko ktoś inny? Ja widzę, że emerytura sportowa nie służy niektórym. […] Prawda jest taka, że Lewandowski jest najpopularniejszym polskim sportowcem na świecie. Jak tylko zacznie także udzielać wywiadów po Polsku, gdy odbiera nagrody, to już w ogóle będzie bajka – skomentował Marcin Najman.

– A gdybym chciał być trochę złośliwy, to bym ich wszystkich pogodził. Według raportu Google’a w 2020 roku najpopularniejszym sportowcem w Polsce był Marcin Najman. *oczko* Pozdrawiam – zakończył były zawodnika Fame MMA.

Michał Budzich