Lukas Podolski jak… Gerard Pique? Niemiec ma pomysł na nowy biznes

Lukas Podolski otworzy niebawem nowy biznes? Były reprezentant Niemiec miałby podjąć współpracę ze swoim dawnym kolegą z kadry. 
38-latek leczy obecnie kontuzję. Ostatni raz w barwach Górnika Zabrze widzieliśmy go ponad miesiąc temu. Ostatnie tygodnie mijają „Poldiemu” pod znakiem rehabilitacji i walki o powrót do pełni sprawności.

Nowy biznes?

Mimo urazu Podolski nie próżnuje. Według informacji portalu „Focus” mistrz świata z 2014 roku myśli nad założeniem nowego biznesu. Co ciekawe, chciałby zaprosić do niego swojego byłego kolegę z reprezentacji Niemiec – Matsa Hummelsa.
Panowie chcą utworzyć nową ligę piłkarską o nazwie Baller League. Rozgrywki miałyby obejmować 12 zespołów, grających w siedmioosobowych składach. Kapitanem każdej z nich miałaby być rozpoznawalna w branży rozrywkowej osoba. Wszystkie mecze rozgrywane by były w hangarze nieopodal Kolonii, zaś Podolski i Hummels zostaliby twarzami projektu. Na razie nie wiadomo jednak, czy także wybiegali by na boisko.
Jeśli pomysł dojdzie do skutku, to nawiąże do projektu, jaki po zakończeniu kariery stworzył Gerard Pique. Hiszpan także utworzył swoją ligę z 12 drużynami, które grają w siedmioosobowych zespołach. Tam gwiazdami są z kolei Iker Casillas czy Sergio Aguero.