Łotwa pokonana. Polacy zakończyli rok zwycięstwem [REAKCJE]

Na zakończenie 2023 roku reprezentacja Polski pokonała w meczu towarzyskim Łotwę 2:0. Co do powiedzenia po tym meczu mieli kibice i eksperci? Zebraliśmy dla Was kilka wypowiedzi, które pojawiły się w mediach społecznościowych.
W piątek reprezentacja Polski zakończyła eliminacje do EURO 2024. W ostatnim meczu Polacy zremisowali 1:1 z Czechami. Taki wynik przekreślił szanse Biało-Czerwonych na bezpośredni awans na EURO 2024. Polacy będą mieć jeszcze jedną szansę na awans do turnieju w Niemczech. W marcu zostaną rozegrane baraże. Rywalem Polski w półfinale będzie Estonia.
Dziś Polacy zakończyli 2023 roku meczem towarzyskim z Łotwą. Biało-Czerwoni odnieśli zwycięstwo 2:0. Bramki w dzisiejszym meczu zdobyli Przemysław Frankowski i Robert Lewandowski.
W dzisiejszym meczu nasi reprezentanci zrobili to, co do nich należało i odnieśli zwycięstwo. Ich gra nie rzucała jednak na kolana. Pomimo meczu ze zdecydowanie niżej notowanym rywalem Polacy nie zdołali w pełni zdominować tego spotkania. Do końca zadowoleni z tego meczu nie są eksperci i kibice. Zebraliśmy w tym tekście część ich komentarzy.

 
 

Michał Budzich