Lista najbardziej pożądanych piłkarzy według World Soccer. Są Polacy!

Magazyn World Soccer od lat tworzy listę najbardziej pożądanych piłkarzy na świecie. W tym roku znalazło się na niej dwóch Polaków – Bartłomiej Drągowski i Kacper Kozłowski.

Na liście najbardziej pożądanych piłkarzy tworzonej przez World Soccer co roku znajduje się 100 zawodników, których transferu możemy się lada moment spodziewać. Tym razem magazyn uwzględnił dwóch polskich piłkarzy – Bartłomieja Drągowskiego i Kacpra Kozłowskiego.

Obecność bramkarza Fiorentiny w zestawieniu nie powinna nikogo dziwić. Drągowski zbiera w Serie A naprawdę dobre noty, a niedawno informowano, że interesuje się nim AC Milan. Rossoneri byliby skłonni wydać na niego 15 milinów euro. Według Tomasza Hajto Bartek może zostać następcą Szczęsnego i Fabiańskiego.

Na liście pojawił się również Kacper Kozłowski. Ten 16-letni zawodnik na co dzień reprezentuje barwy Pogoni Szczecin. Przed wypadkiem samochodowym, w którym uczestniczył w lutym, Kacper zdążył rozegrać 4 spotkania w podstawowym składzie. Obecnie młody piłkarz Pogoni wraca do zdrowia.

Prawonożny pomocnik grał początkowo w czwartoligowych rezerwach Pogoni Szczecin, zanim w wieku 15 lat zadebiutował w pierwszym zespole. W przyszłym sezonie może być zawodnikiem podstawowego składu Pogoni – napisano o Kozłowskim w zestawieniu