Lewandowski skomentował ostatnie wyczyny Haalanda. „On nie gra tak, jakby miał 20 lat”

Rywalizacja na linii Robert Lewandowski – Erling Haaland nabiera rumieńców! Z sobotniej rywalizacji zwycięsko wyszedł Polak, który zdołał ustrzelić hat-tricka. Nasz rodak po meczu skomentował poczynania swojego młodszego kolegi.

Bayern pokonał Borussię

Sobotnie starcie pomiędzy Bayernem Monachium a Borussią Dortmund zakończyło się zwycięstwem Bawarczyków 4:2. Głównymi aktorami wczorajszego spektaklu byli wspomniani wcześniej Lewandowski oraz Haaland. Norweg zdobył dwie bramki i wyprowadził BVB na prowadzenie 2:0 już w 9. minucie meczu. Z biegiem czasu coraz bardziej rozkręcał się nie tylko Robert Lewandowski, ale i cały Bayern. Polak zdołał ustrzelić ostatecznie hat-tricka i poprowadził swój zespół do zwycięstwa 4:2.

Robert Lewandowski komplementuje Erlinga Haalanda

Po meczu do wywiadu podszedł Robert Lewandowski. Polak skomentował wydarzenia na boisku oraz ocenił ostatnie poczynania Erlinga Haalanda.

– To był interesujący mecz dla kibiców i dla nas. Przez pierwsze dwadzieścia minut nie graliśmy dobrze. Po stracie drugiego gola wiedzieliśmy, że musimy ruszyć do ataków, żeby utrzymać pierwsze miejsce – podsumował mecz Robert Lewandowski.

– On nie gra tak, jakby miał 20 lat. Ma wielki talent i już pokazał, ile goli może strzelić – Polak ocenił ostatnie występy Haalanda.

–  Haaland ma ogromny potencjał. Przed nim wspaniała przyszłość, wszystko jest możliwe. Myślę, że koledzy z drużyny czują się lepiej z nim na boisku. Zawsze jest gotów strzelać gole i jest głodny bramek – dodał Polak.

źródło: sport.pl