Leo Messi ma w USA swojego prywatnego ochroniarza. To były żołnierz marynarki wojennej USA [WIDEO]

Leo Messi cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Stanach Zjednoczonych. W celu zapobiegnięcia ewentualnej tragedii Argentyńczyk ma swojego prywatnego ochroniarza. Ten podąża za nim jak cień, nie spuszczając go z oczu nawet na moment.

Po dwóch latach spędzonych w PSG przyszła pora na zmianę klubu przez Leo Messiego. Argentyńczyk postanowił skończyć grę w Europie na rzecz nowych wyzwań i zabawy w Stanach Zjednoczonych. Związał się kontraktem z Interem Miami. Szeregi klubu zarządzanego przez Davida Beckhama zasilili także przyjaciele Messiego, czyli Jordi Alba i Sergio Busquets.

Początek amerykańskiej przygody Lionela Messiego w USA jest naprawdę olśniewający. Do tej pory rozegrał 8 oficjalnych meczów, w których zdobył 10 bramek i zanotował 3 asysty. Ze swoim nowym zespołem zwyciężył rozgrywki Leagues Cup, w których brały udział zespoły z Meksyku i USA.

Transfer Messiego wywołał niemałe poruszenie nie tylko w USA, ale i na całym świecie. Potrzebna jest mu zatem odpowiednia ochrona przez potencjalnymi napastnikami. Fakt, że największe gwiazdy sportu mają swoich prywatnych ochroniarzy nie jest niczym zaskakującym. Nie inaczej jest w przypadku omawianego Messiego.

Ochroniarzem Messiego jest były żołnierz marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych. Jest on ekspertem  sztuk walki. Specjalizuje się w boksie i taekwondo. Jak widać na nagraniach, ochroniarz nie pozostawia 36-latka choćby na krok. Obserwuje co się dzieje w trakcie meczów. Podąża za nim jak cień podczas wywiadów, czy też w trakcie wręczania medali. Wszystko po to, by Leo mógł czuć się bezpiecznie.

Michał Budzich