Leo Messi jednak pozostanie w Barcelonie? Ciężko uwierzyć, kto go do tego przekonuje

Messi zostanie w Barcelonie, czy może jednak odejdzie? Na razie nic nie wskazuje na to, byśmy poznali odpowiedź na to pytanie w ciągu kolejnych następnych dni. Jednak pojawiły się nowe fakty…

Wszyscy wiemy jakie relacje łączyły i wciąż łączą Leo Messiego i Josepa Guardiolę. Byli dla siebie nie tylko jako trener i piłkarz, ale także jako ojciec i syn. To właśnie Hiszpan wdrożył Messiego do swojej drużyny i przygotował grunt pod to, by stał się on najlepszym piłkarzem w historii.

Obecny szkoleniowiec Manchesteru City od lat powtarza, że jego marzeniem jest, by Messi pozostał w FC Barcelonie i w niej zakończył karierę. 

Najwidoczniej w tej kwestii nic się nie zmieniło. Jak podaje fcbarca.com oraz zagraniczne źródła, szkoleniowiec The Citizens odbył w ostatnim czasie kilka rozmów z nadal obecnym piłkarzem Barcelony. 49-latek namawiał Leo, by ten pozostał w drużynie Dumy Katalonii na kolejne lata.

Kluczowa w tej sprawie może być rozmowa między Jorge Messim a Josepem Marią Bartomeu. Ojciec Leo jest już w drodze do Barcelony, a spotkanie zaplanowano na jutro. Rezultaty rozmowy zapewne poznamy niebawem.

Michał Budzich