Legia rozmawia z byłym piłkarzem ws. powrotu do klubu. „Negocjacje już trwają”

Według Sebastiana Staszewskiego z portalu Interia Sport, Tomas Pekhart może wrócić do Legii Warszawa. Klub kontaktował się z czeskim napastnikiem.

Możliwy powrót Pekharta

Legia Warszawa wciąż poszukuje skutecznego napastnika. Niedawno w mediach pojawiły się informacje o podchodach Wojskowych względem Jakuba Świerczoka. Sebastian Staszewski z Interii Sport przekazał nowe informacje ws. działań stołecznego klubu.

– Według informacji Interii na Łazienkowską może powrócić Tomas Pekhart! Jak ustaliliśmy, negocjacje z czeskim wieżowcem, który w sezonie 2020/20201 został królem strzelców Ekstraklasy, już trwają – czytamy.

Josue przyznaje: „Byłem za gruby”. Gwiazda Legii opowiada o problemach na początku sezonu [CZYTAJ]

Rozbieżności finansowe

Dziennikarz twierdzi, że strony rozmawiają na temat dwuletniej umowy. Nadal nie ustalono kwestii finansowej, ale Sebastian Staszewski donosi, że szansa na porozumienie rośnie.

– Są jeszcze pewne rozbieżności finansowe, ale szansa na porozumienie jest coraz większa – poinformował dziennikarz.

Artur Boruc: „Nie jestem dobrą osobą, aby ocenić, czy bilety na Legia – Celtic są za drogie” [CZYTAJ]

Wiele ofert na stole

Legia nie jest jednak jedynym klubem, który walczy o podpis 33-letniego snajpera. W grze o Tomasa Pekharta liczą się także zespoły z Grecji, Szwajcarii czy Czech. Piłkarz ma również ofertę od Rakowa Częstochowa, który przedstawił mu dwuletnią umowę.

– Wstępne zainteresowanie zawodnikiem wyraziły również drużyny z rejonu Zatoki Perskiej: z Arabii Saudyjskiej i Kataru – zakończył.

Źródło: Interia Sport