Legia pozyska nowego bramkarza? Jest reprezentantem swojego kraju!

Legia Warszawa jest na dobrej drodze, by zdobyć Mistrzostwo Polski. W lipcu z klubem pożegna się dotychczasowy bramkarz Radosław Majecki. Zarząd klubu rozpoczął poszukiwania golkiperów na kolejny sezon.

Przed kilkoma dniami pojawiły się plotki, jakoby Legia chciała sprowadzić Marcina Bułkę, lecz były to tylko plotki. Kolejne informacje mówiły o zainteresowaniu Dominikiem Hładunem z Zagłębia Lubin. Jednak teraz pojawiła się możliwość zakontraktowania doświadczonego Ibrahima Sehicia.

Celem numerem 1 jest wspomniany Ibrahim Sehić. Bośniak występuje obecnie w barwach tureckiego Erzurumsporu na drugim szczeblu rozgrywek w Turcji. W rozgrywkach ligowych radzi sobie bardzo dobrze, w 29 meczach zanotował aż 14 czystych kont.

Poza tym Sehić jest regularnym reprezentantem swojego kraju. Ma on na swoim koncie 27 występów w drużynie narodowej. Wraz ze swoimi rodakami powalczy o awans na EURO 2020 w barażach.

Bośniakowi kończy się kontrakt wraz z końcem tego sezonu. Daje mu to możliwość prowadzenia rozmów z innymi klubami, które nie będą musiały płacić kwoty odstępnego. Jak podaje portal legia.net „Legia chce w miejsce Majeckiego pozyskać latem doświadczonego bramkarza, przy którym rozwijałby się Cezary Miszta, wracający z wypożyczenia do Radomiaka”.

Na kolejnej stronie próbka umiejętności Bośniaka

Michał Budzich
Pages ( 1 of 2 ): 1 2Następne »