Legia nie zatrzymuje się na rynku transferowym! Tym razem na celowniku obrońca

Nadal trwające okienko transferowe jest całkiem udane dla warszawskiej Legii, a przynajmniej jest tak na papierze. Dariusz Mioduski nie zamierza się zatrzymywać i planuje kolejne wzmocnienia.

Na papierze tegoroczne wzmocnienia Legii wyglądają naprawdę dobrze! Z drużyny nie odszedł (do tej pory) żaden kluczowy zawodnik, a przyszli tacy jak: Artur Boruc, Rafael Lopes, czy Filip Mladenović. Co prawda nie wszyscy jeszcze pokazali pełnię swoich umiejętności, lecz są to całkiem uznane nazwiska, które prędzej, czy później muszą odpalić.

Jak podaje Piotr Koźmiński z Super Expressu, Legia Warszawa ma na celowniku kolejnego piłkarza! W obliczu niewielu piłkarzy na pozycji środkowego obrońcy (m.in. kontuzja Wieteski) zarząd klubu od dłuższego czasu miał obserwować Mile Skoricia. Chorwat od wielu lat występuje w rodzimym NK Osijek. 29-latek od sezonu 2014/2015 jest podstawowym graczem swojego zespołu i przez ten czas raczej omijały go większe kontuzje.

Mile Skorić jest kapitanem swojego zespołu, a do tego jest notorycznie powołany na zgrupowania reprezentacji Chorwacji, mimo że zagrał zaledwie w 3 meczach. SE nie podaje kwoty, jaką miałaby za niego zapłacić Legia. 29-latek ma ważny kontrakt jeszcze przez 3 lata, przez co nie będzie wcale go tak łatwo zakontraktować.

Michał Budzich