Legenda Manchesteru City wznawia karierę! Może zagrać w jednym klubie z Samuelem Eto’o

Racing Murcia, grający na co dzień w czwartej lidze hiszpańskiej, dogadał się z Joleonem Lescottem. 38-latek miał się związać z nowym klubem kontaktem krótkoterminowym.

Były piłkarz Manchesteru City ostatni oficjalny mecz rozegrał w maju 2017 roku w barwach Sunderlandu. Po ponad trzech latach przerwy Anglik wraca do gry, tym razem sprawdzi się w barwach Racingu Murcia.

Jak podaje portal transfery.info, hiszpański klub po zakwalifikowaniu się do głównej fazy Pucharu Hiszpanii postanowił na najbliższy mecz z Levante (16 grudnia) się nieco wzmocnić. Anglik przyjął propozycję, gdyż uważa, że w tym czasie jest w stanie przygotować się do tego spotkania. Wcześniej Murcia nawiązała współpracę z bratem Paula Pogby – Mathiasem.

W poprzednich tygodniach mówiło się również o możliwym zakontraktowaniu Samuela Eto’o oraz Antonio Cassano. Póki co obaj nie podjęli decyzji ws. możliwego powrotu na boisko. Jednak nie wykluczone, że w najbliższych dnia Murcia skusi kogoś jeszcze z grona byłych gwiazd świata futbolu.

Michał Budzich