Lech Poznań sprzedaje kolekcjonerskie bilety na Ligę Europy. „Cały dochód trafi na renowację mogił Powstańców”

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce, mecze piłkarskie odbywają się bez udziału publiczności. Lech Poznań postanowił jednak wprowadzić sprzedaż wirtualnych biletów na spotkania Ligi Europy. Każdy zakup kolekcjonerskiej wejściówki przyczyni się do wsparcia zbiórki kibiców Kolejorza, którzy za te pieniądze odnowią mogiły Powstańców Wielkopolskich.

Chcemy dać naszym fanom możliwość poczucia się jako jeden z uczestników meczów europejskich pucharów. Oprócz specjalnej kolekcji, która od ponad tygodnia jest do nabycia w e-sklepie, klub przygotował bilety-cegiełki. Całkowity dochód z ich sprzedaży trafi do Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz, które fundusze te przeznaczy na odnowienie mogił Powstańców Wielkopolskich – informuje klub na oficjalnej stronie.

Każdy kibic sam zdecyduje ile chce zapłacić za kolekcjonerski bilet. Lech Poznań daje bowiem trzy cenowe opcje zakupu: 10, 30 lub 50 złotych. Sprzedaż wejściówek na rozegrane spotkanie z Benficą i czwartkowy mecz ze Standardem Liege wystartuje w przyszłym tygodniu. O sprzedaży biletów-cegiełek klub poinformuje w późniejszym czasie.