Lech Poznań sięgnie po gwiazdę I Ligi? Kolejorz jest skłonny wydać niemałe pieniądze

Na celowniku Lecha Poznań znalazł się król strzelców tego sezonu Fortuna I Ligi. Według medialnych doniesień Kolejorz jest skłonny wydać poważną sumę pieniędzy.
Lech Poznań rozpoczął prace nad sprowadzeniem Angela Rodado z Wisły Kraków. Informację o zainteresowaniu hiszpańskim napastnikiem ze strony Kolejorza przekazał portal „meczyki.pl”. Rozmowy w tej sprawie trwają już od kilku miesięcy.

Rodado ma za sobą naprawdę udane miesiące. Zainteresowanie jego osobą jest bardzo duże, także wśród zagranicznych klubów. Jak czytamy na łamach portalu „meczyki.pl”, potencjalna kwota transferu mogłaby oscylować nawet w granicach 2,5 miliona euro. Taką kwotę rzucił niedawno agent zawodnika w rozmowie z „WP Sportowe Fakty”.
Usługami Hiszpana poważnie zainteresowany jest Lech Poznań. Władze Kolejorza prowadzą rozmowy związane z transferem od listopada ubiegłego roku. Zdaniem portalu „meczyki.pl” Lech byłby w stanie wydać na ten transfer dużą sumę pieniędzy. – „Kolejorza” stać na wydanie poważnej kwoty na napastnika – czytamy. Kwota 2,5 miliona euro wydaje się być jednak zdecydowanie poza zasięgiem Kolejorza. Niewykluczone jednak, że uda się ją zbić.

Kończący się sezon jest niezwykle udany dla Angela Rodado. Hiszpan był niezwykle ważną postacią dla Wisły w tym sezonie. We wszystkich rozgrywkach rozegrał łącznie 34 mecze. Zdobył w nich 25 bramek.


źródło: Meczyki

Michał Budzich