Lech Poznań otrzymał ofertę za Joao Amarala. Spodziewany kierunek

 

Marco Molla poinformował o ofercie za Joao Amarala. Według dziennikarza usługami portugalskiego pomocnika Lecha Poznań zainteresowane jest japońskie Urawa Red Diamonds. To klub, którego trenerem jest Maciej Skorża.

Amaral i Skorża znowu w jednym klubie?

Joao Amaral od około roku nie stanowi już ważnej postaci w zespole Kolejorza. Pomocnik Lecha Poznań chciały zmienić otoczenie, jednak jego kontrakt obowiązuje do końca sezonu. A klub chciały na nim zarobić.

Na pozycję Amarala w Lechu Poznań znacząco wpłynęła zmiana trenera. Odejście Macieja Skorży spowodowało, że piłkarz nie czuł się już tak dobrze, jak w sezonie mistrzowskim. A John van den Brom konsekwentnie stawiał na innych zawodników.

Ojciec Krychowiaka o reprezentacji Polski. „Został odstawiony bez choćby słowa wyjaśnienia” [CZYTAJ]

Wiele wskazuje na to, że Portugalczyk może zmienić otoczenie. Według Marco Molli Urawa Red Diamonds wystosował formalną ofertę za Joao Amarala. Dziennikarz uważa, że piłkarz ustalił już warunki kontraktu z Japończykami. Przypomnijmy, że szkoleniowcem zdobywców Azjatyckiej Ligi Mistrzów jest Maciej Skorża.

Portal transfermarkt.de wycenia Joao Amarala na 600 tysięcy euro. 31-latek wystąpił łącznie w 117 meczach w barwach Lecha Poznań. Do tego dorzucił 4 spotkania w rezerwach.

Źródło: Marco Molla, Twitter