Kwiatkowski zdziwiony stylem ogłoszenia powołań na EURO 2024. „W poprzednich latach celebracja miała inny wymiar”

Jakub Kwiatkowski wypowiedział się na temat sposobu ogłoszenia powołań na EURO 2024 przez Michała Probierza. Dyrektor TVP Sport na antenie Kanału Sportowego przyznał, że taka forma nie przypadła mu do gustu.

 

Kwiatkowski o stylu ogłoszenia powołań przez Probierza

Jakub Kwiatkowski przez wiele lat pełnił funkcję rzecznika prasowego Polskiego Związku Piłki Nożnej. Był również team managerem. Kilka miesięcy temu „Kwiatek” pożegnał się jednak z tą funkcją, między innymi za sprawą przyjścia Michała Probierza.

 

Aktualnie Kwiatkowski zajmuje stanowisko dyrektora TVP Sport. W rozmowie z Kanałem Sportowym były rzecznik prasowy kadry wypowiedział się na temat stylu ogłoszenia powołań przez selekcjonera. Przypomnijmy, że Michał Probierz poinformował o liście powołanych na konferencji prasowej związanej z… golfem.

– Byłem zaskoczony. W poprzednich latach celebracja tego wydarzenia miała inny wymiar i myślę, że tak to powinno wyglądać. To powinno być coś wyjątkowego, ogłoszenie powołań to budowanie atmosfery Euro – powiedział Kwiatkowski w Kanale Sportowym.

Źródło: Kanał Sportowy

Dodaj komentarz