Kuriozalna sytuacja w Norwegii. Piłkarz popchnął kolegę z drużyny, za co wyleciał z boiska [WIDEO]

Do przedziwnej sytuacji doszło w niedzielnym meczu ligi norweskiej. W jednej z drużyn doszło do kłótni i przepychanek pomiędzy piłkarzami, za co sędzia wyrzucił jednego z nich z boiska.

W niedzielę w meczu 28. kolejki norweskiej ekstraklasy doszło do starcia Kristiansund-Viking. Bijący się o europejskie puchary Viking wygrał to wyjazdowe spotkanie 3:2. Zwycięstwo zostało okupione czerwoną kartką dla jednego z piłkarzy tego zespołu, gdyż pod koniec meczu doszło do delikatnej sprzeczki w zespole.

Kuriozalne wydarzenie w Norwegii

Wspomniane spotkanie do samego końca trzymało w napięciu nie tylko kibiców, ale także samych piłkarzy. Emocje były napięte do tego stopnia, iż w samej końcówce, w doliczonym czasie gry doszło do starcia pomiędzy Davidem Brekalo a Patrikiem Gunnarssonem. Obaj panowie weszli w dyskusję, która wywołała atak ze strony Brekalo. Słoweniec odepchnął bramkarza swojego zespołu, co spowodowało jego upadek. Co prawda Gunnarsson dodał trochę od siebie, jednak sędzia tego spotkania dobrze widział tę sytuację. Brekalo za swoje zachowanie został ukarany czerwoną kartką.

Michał Budzich