Które mecze w Polsce obejrzy Paulo Sousa? Ciekawy plan Portugalczyka

Paulo Sousa na dniach przyjedzie do Polski, by móc na bieżąco oglądać nasze rodzime rozgrywki. Serwis meczyki.pl podał, które mecze portugalski szkoleniowiec ma zamiar szczególnie obserwować.

NIE TRAF WSZYSTKICH MECZÓW EKSTRAKLASY I ROZBIJ BANK W BETFAN

100 000 ZŁ CZEKA DO PODZIAŁU POMIĘDZY WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE TRAFIĄ 8 NA 8 MECZÓW!

 

Paulo Sousa w Polsce

Jak już wcześniej informowaliśmy, Paulo Sousa przyjedzie do Polski w niedzielę wraz ze swoimi dwoma asystentami. Pobyt szkoleniowca reprezentacji Polski w naszym kraju ma potrwać ponad miesiąc.

Od czego zacznie selekcjoner?

Jak donosi Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, Paulo Sousa pojawi się w kraju w niedzielne popołudnie i od razu wyruszy do Poznania. Tam rozpocznie pracę od obejrzenia wtorkowego meczu w ramach Pucharu Polski pomiędzy Lechem a Rakowem Częstochowa. Tomasz Włodarczyk pisze, że trener reprezentacji ma szczególnie zwrócić uwagę na dwóch młodych piłkarzy – Jakuba Kamińskiego oraz Kamila Piątkowskiego. Niewykluczone, że na radarze znajdzie się również Tymoteusz Puchacz.

Wielki powrót do reprezentacji?

Kolejnego dnia Portugalczyk uda się do Warszawy na kolejne starcie w Pucharze Polski. W stolicy naszego kraju Legia zmierzy się z Piastem Gliwice.  Mówi się, że uwaga szkoleniowca skupiona będzie na Bartoszu Kapustce. Nie da się ukryć, że pomocnik Legii z miesiąca na miesiąc prezentuje się coraz lepiej.

źródło: meczyki.pl

Michał Budzich