Krystian Bielik chwalony przez Wayne Ronneya! Fani zachwyceni powrotem Polaka

Krystian Bielik wrócił do pierwszego składu Derby County i zagrał pełne 90 minut spotkania we wczorajszym meczu z Coventry City. Przypomnijmy, że Polak zmagał się przed długi okres z ciężką kontuzją. Wychowanek Lecha Poznań został doceniony przez kibiców i trenera.

Myślę, że poradził sobie dziś naprawdę dobrze. Im dłużej trwał mecz, nabierał coraz więcej pewności. Jestem z niego zadowolony – przyznał po spotkaniu Wayne Rooney.

Analityczny serwis „11 Points” nazwał Krystiana Bielika „Rolss Roycem” wśród piłkarzy co świadczy o tym, jak dobre spotkanie zagrał Polak.

Wayne Rooney pełni obecnie funkcję tymczasowego trenera Derby Conty. Ekipa Baranów pod wodzą Anglika zdobyła dwa punkty w dwóch meczach. Wtorkowy mecz zakończył się wynikiem 1:1. Kamil Jóźwiak pojawił się na boisku w końcówce. To już drugi mecz z rzędu, kiedy skrzydłowy dostaje mało minut.

Kibice ubolewają nad tym faktem, bowiem domagali się go na murawie już wcześniej. Derby County zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli Championship. Barany mają na swoim koncie 8 punktów po piętnastu kolejkach.