Kroos skrytykował Aubameyanga! „Nie jest dobrym wzorem do naśladowania”

W jednym z wywiadów Toni Kroos skrytykował wymyślne cieszynki Aubameyanga. Gabończyk nie pozostał dłużny i odpowiedział Niemcowi. W internecie wywiązała się ciekawa dyskusja, którą zakończył… Mesut Oezil.

Aubameyang kiedyś wykonał cieszynkę z maską. To dla mnie koniec. Moim zdaniem pokazał tym, że nie jest dobrym wzorem do naśladowania. To nonsens – stwierdził Toni Kroos

Napastnik Arsenalu na Twitterze nie krył swojego zdziwienia. Najpierw zapytał Niemca czy naprawdę wypowiedział te słowa. Później wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie rysunku chłopca zawieszonego na płocie jednej z angielskich szkół i napisał:

Czy ten Toni Kroos ma dzieci? Zrobiłem to dla mojego synka kilka razy i zrobię to jeszcze raz. Życzę ci, abyś pewnego dnia miał dzieci i sprawił, że będą szczęśliwe. I nie zapomnij o założeniu maseczki. Bądź bezpieczny

Pomocnik Realu Madryt szybko odpowiedział na zaczepkę Aubameyanga. Kroos przyznał, że ma dzieci i to nawet trójkę.

Gabończyk postanowił nie kończyć na tym dyskusji. Aubameyang opublikował na Twitterze zdjęcie z Marco Rausem, na którym mają założone maski Batmana i Robina.

Prześlijcie Toniemu Kroosowi gratulacje za trójkę dzieci od Batmana i Robina

W internecie pojawiło się wiele głosów popierających stanowisko napastnika Arsenalu. Po stronie kolegi z drużyny stanął Mesut Oezil, który nie do końca dogaduje się z Kroosem.

Najlepsza cieszynka – napisał Oezil na swoim Twitterze i opublikował GIF z Aubameyangiem w masce Czarnej Pantery

Kacper Polaczyk