Kosmiczna oferta za Kyliana Mbappe. Fortuna za rok gry dla Saudyjczyków

 

James Benge poinformował o szalonej ofercie za Kyliana Mbappe. Al Hilal ma oferować PSG rekordowe 300 milionów euro za transfer Francuza. Piłkarz ma zarobić 700 milionów euro za rok gry.

Szalona oferta

Wciąż nie wiadomo, jak potoczy się przyszłość Kyliana Mbappe. Kontrakt Francuza z Paris Saint-Germain obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. Klub ze stolicy Francji chciałby sprzedać swojego piłkarza, ponieważ ten nie ma zamiaru złożyć podpisu pod nową umową.

Raków Częstochowa poznał rywala w III rundzie el. LM! Mistrzom Polski dopisało szczęście [CZYTAJ]

Od wielu tygodni media informowały o porozumieniu Mbappe z Realem Madryt. Napastnik reprezentacji Francji miałby dołączyć do Królewskich jako wolny zawodnik. Okazuje się jednak, że 24-latek między pobytem w Paryżu i Madrycie może mieć jeszcze jeden przystanek.

James Benge poinformował bowiem o szalonej ofercie Al Hilal. Według dziennikarza klub nie kontaktował się z piłkarzem, ale… Mbappe miałby zarobić 700 milionów euro za rok gry. PSG otrzymałoby za niego rekordowe 300 mln euro, a sam piłkarz mógłby po roku odejść do Realu Madryt jako wolny zawodnik.

Źródło: James Benge