Korki i stroje na specjalny event w grze. Owoc współpracy z Neymarem

27 kwietnia w Fortnite pojawił się wizerunek Neymara. Jest to owoc współpracy gry, piłkarza oraz Pumy.

Specjalny event

Epic Games przygotowało małą niespodziankę dla swoich graczy. 27 kwietnia w Fortnite pojawił się wizerunek Neymara. Gracze mogą zdobyć specjalną skórkę oraz wiele innych przedmiotów inspirowanych piłkarzem. W grze pojawiły się także specjalne wyzwania oraz wyspa.

Jako gracz i wielki fan gier to zaszczyt być pierwszym sportowcem w historii, który będzie miał własne stroje i tryby gry w światowym fenomenie, jakim jest Fortnite. Daje mi to również możliwość rozgrywki z moimi fanami i łączenia się ze społecznością graczy. Jest tyle szalonych trybów i zadań, że nie mogę się doczekać, aż ludzie doświadczą ich wszystkich. Grajmy! – powiedział Neymar.

Dodatkowo 28 kwietnia w grze pojawił się także specjalny turniej – Neymar Jr Cup. Gracze mają do rozegrania 10 meczów w wyznaczonym dla swojego regionu okresie trzech godzin. Nagrodą są specjalne buty piłkarskie marki Puma, w których Neymar rozegrał środowy mecz przeciwko Manchesterowi City.

Gracze mogą rozegrać do 10 meczów w wyznaczonym dla swojego regionu okresie trzech godzin, a terminy dla poszczególnych regionów można znaleźć w zakładce Rywalizuj w grze. Aby wziąć udział w Neymar Jr Cup, gracze muszą włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na swoim koncie Epic oraz mieć konto na co najmniej 30 poziomie. Pełne zasady turnieju można znaleźć na stronie z oficjalnym regulaminem Neymar Jr Cup – napisało Epic Games.

Kacper Polaczyk