Kontuzja w reprezentacji Polski! Michał Probierz dowołał nowego zawodnika

Kontuzja pokrzyżowała plany Michała Probierza. Jeden z kadrowiczów doznał urazu, który wyklucza go z udziału w zgrupowaniu.
Dziś reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie przed Mistrzostwami Europy 2024. W ramach przygotowań do turnieju Biało-Czerwoni rozegrają dwa mecze towarzyskie, rywalami będą Ukraińcy i Turcy. 16 czerwca Polacy rozegrają pierwszy mecz na EURO.

W niedzielne popołudnie reprezentanci Polski przybyli na zgrupowanie. Niestety, nie stawili się oni w pełnym składzie. Na zgrupowaniu, a także na nadchodzącym turnieju, zabraknie Oliwiera Zycha. Młody bramkarz doznał urazu we wczorajszym meczu młodzieżówki i nie weźmie udziału w zgrupowaniu seniorskiej reprezentacji. Zych miał pojechać na EURO jako członek sztabu i pomagać w treningu podstawowej trójki golkiperów.
Nieszczęście jednego jest szczęściem drugiego. Na urazie Zycha skorzysta Mateusz Kochalski. Michał Probierz postanowił dowołać na zgrupowanie golkipera Stali Mielec.

– W związku z urazem Oliwiera Zycha (Puszcza Niepołomice) na czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski dodatkowe powołanie otrzymał Mateusz Kochalski (Stal Mielec) – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Michał Budzich