Konflikt w szatni Barcelony. Messi zignorował wskazówki trenera [WIDEO]

Coraz gorsze wyniki wcale nie polepszają atmosfery w szatni Barcelony. Na nagraniu z ostatniego meczu Blaugrany widać, jak Messi ignoruje Edera Sarabię.

Media nagłaśniają sytuację z sobotniego meczu Barcelony z Celtą. Podczas przerwy na uzupełnienie płynów Eder Sarabia, pełniący rolę asystenta, miał przekazać wskazówki taktyczne kapitanowi Barcelony – Messiemu. Na nagraniu Argentyńczyk nie wydawał się być tym zainteresowany.

Sytuacja w szatni Barcelony staje się coraz gorsza. Media informują o utracie zaufania trenerów wśród piłkarzy. Jak donosi Marca, piłkarze nie zgadzają się z pewnymi założeniami taktycznymi, jak i ze zmianami, których dokonuje Quique Setien.

Dlaczego straciliście punkty w drugim kolejnym spotkaniu? – został zapytany w sobotę Luis Suarez, na co odparł: „Myślę, że od tego mamy trenerów, by się nad tym zastanowili i przeanalizowali sytuację. My dajemy z siebie wszystko na boisku”.

Quique Setién nie spełnił prawie nic ze swoich obietnic związanych z filozofią Cruyffa. Pochettino lub Allegri w przyszłym sezonie? Już trwają negocjacje. – Francesc Aguilar

Michał Budzich