Kolejny klub włączył się do walki o Milika! Czy to koniec sagi transferowej?

Arkadiusz Milik miał już grać w Juventusie, AS Romie i Tottenhamie. Według włoskiego dziennikarza Ciro Venerato w gronie klubów zainteresowanych transferem Polaka pojawił się Manchester United.

Przyszłość Arkadiusza Milika wciąż jest nieznana. Polak nie ma czego szukać w Napoli, ponieważ nie przedłużył kontraktu z klubem, a rozmowy z Juventusem i AS Romą zakończyły się niepowodzeniem. Kolejnym możliwym kierunkiem napastnika jest Wielka Brytania.

Kilka dni temu pojawiła się informacja o możliwym transferze Milika do Tottenhamu. Klub Jose Mourinho poszukuje wzmocnień w ataku i zastępstwa dla Harry’ego Kane’a, który nie może przecież cały czas biegać po boisku. Według informacji Cito Venerato Manchester United zainteresował się Polakiem.

Jeden z pośredników powiedział mi, że prowadzone są nieformalne rozmowy z RB Lipsk, Manchesterem City, Manchesterem United, Fulham i Tottenhamem – stwierdził Ciro Veenrato, na antenie radia Kiss Kiss

Ci ostatni to najbardziej prawdopodobny kierunek, ale formuła zaproponowana przez Napoli nie przekonuje Jose Mourinho – dodał dziennikarz

O możliwym transferze Milika na Old Trafford mówiło się już w 2019 oraz 2020 podczas zimowego okienka transferowego. Solskjaer ma czas do 5 października, aby ściągnąć Polaka do Czerwonych Diabłów.

Kacper Polaczyk