Kolejny klub staje do walki o Leo Messiego! ” Będą chcieli wiedzieć wszystko, co się wokół niego dzieje”

Przyszłość Leo Messiego wciąż nie jest pewna. Do tej pory wydawało się, że największym faworytem w wyścigu o Argentyńczyka jest przede wszystkim Manchester City. Jak jednak podaje jeden z hiszpański dziennikarzy, usługami 33-latka zainteresowany jest również inny klub z Premier League.

Jaka przyszłość czeka Leo Messiego?

Wciąż nie wiemy, w jakich barwach będziemy podziwiać Leo Messiego w przyszłym sezonie. W ostatnich miesiącach mówiło się o zainteresowaniu ze strony Manchesteru City, PSG oraz Interu Mediolan. Wciąż istnieje również możliwość pozostania w Barcelonie, jednak to będzie zależeć głównie od wyników wyborów prezydenckich, które odbędą się w styczniu przyszłego roku.

Nowy klub wkracza do akcji

Jak podaje hiszpański dziennikarz Guillem Balague, sytuacji Argentyńczyka z pewnością będzie przyglądać się Chelsea. Ostatnie transfery The Blues pokazały, że w klubie Romana Abramowicza wciąż są wielkie pieniądze, które z pewnością będą potrzebne przy potencjalnej operacji związanej z Leo Messim

– To wszystko prawda! Jeśli Messi będzie dostępny, to Chelsea włączy się do walki. Będą chcieli wiedzieć wszystko, co się wokół niego dzieje – mówi na swoim kanale youtube Hiszpan.

– Czy City spróbuje ponownie? Oczywiście, że tak. Tym bardziej że teraz nie będą musieli nic płacić FC Barcelonie – dodaje.

Michał Budzich