Kolejny były piłkarz Legii Warszawa krytykuje Kacpra Tobiasza. „Zachowuje się, jakby dwa razy wygrał mistrzostwo świata”

 

W ostatnich tygodniach Kacper Tobiasz nie ma najlepszej prasy. Były zawodnik Legii Warszawa, Marek Jóźwiak skrytykował zachowanie bramkarza Wojskowych. Teraz zrobił to kolejny ex piłkarz – Jacek Kazimierski, który bronił barw stołecznego klubu w latach 1978-87.

Tobiasz nie ma dobrej prasy

Kacper Tobiasz w ostatnich tygodniach nie notuje najlepszych występów. Bramkarz Legii Warszawa bardziej niż grą na boisku, swoją uwagę przyciąga poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Fabrizio Romano z nowymi wieściami o Piotrze Zielińskim. „Al-Ahli czeka na decyzję Napoli” [CZYTAJ]

Nie umknęło to opinii publicznej. Były piłkarz Wojskowych, Marek Jóźwiak otwarcie skrytykował bramkarza stołecznego klubu. W podobnym tonie wypowiedział się Jacek Kazimierski, który bronił barw Wojskowych w latach 1978-1987.

– Bramkarze nie muszą być święci. Ci, którzy prezentują najwyższy poziom, mogą sobie na takie zachowania pozwolić, ale bramkarz Legii niezupełnie. Dla mnie to jest na razie tylko kandydat na dobrego zawodnika. Zauważmy, że on jest młody, jeszcze wiele w tej bramce nie uczynił, a zachowuje się, jakby dwa razy wygrał mistrzostwo świata lub Ligę Mistrzów – powiedział w rozmowie z portalem „WP Sportowe Fakty”.

– On musi w tym wszystkim zachować trochę skromności i umiaru. Trzeba najpierw nauczyć się dobrze bronić, wykazać umiejętnościami, a dopiero potem niech sobie myśli o wyprawianiu innych rzeczy. Uważam, że w tym momencie tego po prostu nie wypada mu robić. Nie jest na tyle dobry i doświadczony, by bawić się teraz w takie sztuczki – dodał.

– Mogę powiedzieć, iż Tobiasz musi skupić się na bronieniu i przestać gwiazdorzyć. Może wtedy wyrośnie z niego dobry bramkarz – podsumował Kazimierski.

Źródło: WP Sportowe Fakty

4 komentarze do “Kolejny były piłkarz Legii Warszawa krytykuje Kacpra Tobiasza. „Zachowuje się, jakby dwa razy wygrał mistrzostwo świata””

Możliwość komentowania została wyłączona.