Kolejny niezadowolony ekspert krytykuje postawę Roberta Lewandowskiego. „Dolał benzyny do ognia”

Niedawno w mediach pojawił się pierwszy głos niezadowolenia ws. wywiadu Roberta Lewandowskiego po meczu z Włochami. Kamil Kosowski stwierdził na łamach Przeglądu Sportowego skrytykował kapitana reprezentacji Polski. Teraz można wychwycić jeszcze więcej takich głosów, bowiem do potępienia zachowania „Lewego” podpiął się Grzegorz Mielcarski.

Ekspert Canal + wypowiedział się na temat stanu reprezentacji Polski na łamach WP Sportowe Fakty. Zapytany o wywiad Lewandowskiego odparł, że kapitan dolał oliwy do ognia.

To nie była oliwa, to nie było nawet podłożenie kawałka drewna. Robert Lewandowski po prostu dolał benzyny do ognia. Bardzo doceniam go jako sportowca i człowieka, ale tak się nie robi. Według mnie puścił wózek, który wszyscy w reprezentacji powinni ciągnąć w jedną stronę.

Ten temat jest jednym z najgorętszych w ostatnich dniach. Do całej sprawy, podczas konferencji prasowej odniósł się również selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek.

My wszyscy byliśmy rozczarowani tym, co działo się na boisku, nie tylko Robert. To zachowanie było jednak niefortunne, tym bardziej że jest kapitanem drużyny. Mogę to zrozumieć, patrząc na przebieg tego spotkania. Z drugiej strony Roberta nie było na dwóch pierwszych treningach, czyli na 50 proc. zajęć, które mamy na zgrupowaniu. Ale już rozmawiałem z nim o tym i wyjaśniliśmy sobie tę kwestię. Dla mnie temat jest zamknięty.