Jerzy Brzęczek skomentował wypowiedź Lewandowskiego! „Zachowanie Roberta było troszeczkę niefortunne”

Podczas wywiadu po przegranym meczu z Włochami Robert Lewandowski nie krył poirytowania. Jerzy Brzęczek odniósł się do jego zachowania na konferencji prasowej.

W niedzielę Polacy skompromitowali się we Włoszech. Biało-czerwoni przegrali spotkanie Ligi Narodów 0:2, a żaden z ich strzałów nie leciał w światło bramki. Po mecz Jacek Kurowski z TVP Sport zapytał Roberta Lewandowskiego o założenia taktyczne na minione zawody, a kapitan przez kilka sekund wymownie milczał.

ZOBACZ: Wymowny wywiad Lewandowskiego po meczu z Włochami. „No mieliśmy próbować…”

Na wtorkowej konferencji prasowej jeden z dziennikarzy zapytał Jerzego Brzęczka o to, co sądzi na temat reakcji Roberta Lewandowskiego. Szkoleniowiec uznał zachowanie naszego kapitana za „niefortunne”.

Po takim spotkaniu, jakie rozegraliśmy we Włoszech, jest pewne rozczarowanie. Nie tylko Robert, ale i my wszyscy byliśmy rozczarowani. Zachowanie Roberta było troszeczkę niefortunne, tym bardziej że jest kapitanem drużyny. Mogę to zrozumieć, patrząc na przebieg tego spotkania. Z drugiej strony, Robert na tym zgrupowaniu nie brał udziału w dwóch pierwszych treningach, a dla nas dwie jednostki treningowe to praktycznie 50 proc. treningów, więc może z tego powodu pojawiły się u niego takie odczucia – przyznał Brzęczek

Szkoleniowiec zaznaczył, że sprawa zakończyła się bez żadnych negatywnych konsekwencji.

Rozmawialiśmy z Robertem na ten temat, wyjaśniliśmy sobie te kwestie i dla mnie ten temat jest zamknięty – zakończył selekcjoner

Kacper Polaczyk