Koeman potwierdził transfer? Napastnik zimą może dołączyć do Barcelony

Nie udało się w letnim okienku, więc plany przenieśli na zimę. Ronald Koeman przyznał publicznie, że chciałby w styczniu podpisać kontrakt z Memphisem Depay’em.

Ronald Koeman oficjalnie przyznał, że chciałby sprowadzić Memphisa Depay’a do FC Barcelony. Sytuacja jest o tyle komfortowa, że Holender równie chętnie dołączyłby do Dumy Katalonii. Zawodnik Olympique’u Lyon mógł już latem przenieść się na Camp Nou, lecz kluby nie doszły do porozumienia.

W styczniu spróbujemy podpisać kontrakt z Memphisem Depayem – powiedział Ronald Koeman

Według informacji FC Barcelona miała zaproponować 25 milionów euro plus bonusy, jendnak transfer był uzależniony od sytuacji finansowej Blaugrany. Aby ją poprawić, klub chciał wypożyczyć Ousamanę Dembele do Manchesteru United, jednak plan ten ostatecznie nie wypalił.

Ronald Koeman musi być pewny tego, że Depay dołączy zimą do FC Barcelony. Inaczej nie składałby takich deklaracji przed dziennikarzami.

Plany transferowe FC Barcelony nie zmieniły się. Koeman chciałby, aby zimą do FC Barcelony dołączyli Memphis Depay, Georginio Wijnaldum i Eric Garcia. Wszystkie wzmocnienia są bardzo prawdopodobne, pozostaje więc czekać do zimowego okienka.

Kacper Polaczyk