Kiedy Leo Messi wróci do PSG? Trener paryżan zdradził szczegóły

Leo Messi wciąż odpoczywa po Mistrzostwach Świata. Trener Paris Saint-Germain zdradził, kiedy Argentyńczyk wróci do klubu. Na powrót Messiego do Europy będziemy musieli poczekać do przyszłego roku.

Ostatnie spotkanie Mistrzostw Świata 2022 zostało rozegrane 18 grudnia. W finałowym pojedynku zagrały reprezentacje Argentyny i Francji. Po długo wyczekiwane trofeum sięgnął Leo Messi. 35-latek poprowadził Argentynę po pierwsze mistrzostwo świata od 1986 roku.

Po wygraniu mundialu Leo Messi, wraz z resztą kolegów, wrócił do swojego kraju. W Argentynie przez kilka dni trwało huczne świętowanie zdobytego tytułu. Leo Messi wciąż odpoczywa po grze na Mistrzostwach Świata.

Już jutro PSG rozegra pierwsze oficjalne spotkanie po mundialowej przerwie. Kolejny mecz z udziałem paryżan odbędzie się 1 stycznia. W obu pojedynkach udziału nie weźmie Lionel Messi. Trener PSG zdradził, że Argentyńczyk ma wolne do 1 stycznia. Ma on wrócić do klubu drugiego lub trzeciego dnia nowego roku.

– Podjęliśmy decyzję, aby dać mu wolne do 1 stycznia, więc wróci do nas drugiego lub trzeciego stycznia, aby wrócić do gry po 13 lub 14 dniach przerwy – przekazał Christophe Galtier.


źródło: goal.com

Michał Budzich