Kibice Legii Warszawa skradli show na trybunach! Niesamowite oprawy podczas meczu z Wartą Poznań

Legia Warszawa uczciła dziś 50-lecie Żylety. Kibice obecni na trybunach sprawili niezłe show, prezentując kilka opraw. Zdjęcia oraz materiały wideo ze stadionu robią ogromne wrażenie.

W sobotni wieczór Legia Warszawa mierzyła się na własnym stadionie z Wartą Poznań w ramach 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Bramki dla Legii zdobyli Josue i Ernest Muci. Dla gości strzelali Tomas Prikryl oraz Marton Eppel.
Święto Legii

Dzisiejszy mecz z Wartą był jednak wyjątkowy dla Legii Warszawa. Wszystko za sprawą obchodów 50-lecia Żylety, najsłynniejszej trybuny na stadionie Legii, na której zasiadają najbardziej zagorzali kibice. Kibice, którzy od lat zachwycają całą Europę swoimi niezwykłymi oprawami. Nie inaczej było także dziś.
Specjalne stroje

Do dzisiejszego meczu specjalnie przygotował się także sam klub. Z tyłu strojów warszawskiego zespołu na dzisiejszy mecz znalazł się napis „Żyleta jest zawsze z wami”. Takie samo hasło znalazło się również na specjalnej opasce kapitańskiej.

Show kibiców

Dzisiejszego wieczoru największe rzeczy działy się nie na boisku, a na trybunach. Kibice Legii zaprezentowali kilka opraw, używając przy tym także race. Na stadionie pojawił się komplet kibiców. Zebraliśmy zdjęcia i filmy z tego meczu, które pojawiły się w sieci.
Nietypowy gość

Podczas meczu na trybunach pojawił się nietypowy gość. Na dzisiejsze wydarzenie postanowił przyjechać syn Weyne’a Rooneya.

Michał Budzich