Kibice Górnika Zabrze i Lukas Podolski z niespodzianką! Specjalna koszulki wynikiem współpracy

Stowarzyszenie kibiców Górnika Zabrze, „Torcida”, przygotowało niespodziankę. Wraz z Lukasem Podolskim przygotowano specjalne koszulki, które już niebawem mają ujrzeć światło dzienne.
Lukas Podolski trzy lata temu dopełnił złożonej dawno temu obietnicy i został zawodnikiem Górnika Zabrze. Obecnie znaczy jednak w klubie dużo więcej i daje klubowi wiele nie tylko na boisku. Niemal na każdym kroku Niemiec pokazuje ile znaczą dla niego „Trójkolorowi”.

Niespodzianka

38-latek jest również bardzo blisko kibiców Górnika, z którymi kilkukrotnie jeździł na wyjazdy, gdy nie mógł wystąpić z kolegami na boisku. Udowodnił to też między innymi podczas drugiej tury wyborów samorządowych w Zabrzu, kiedy poparł głos „Torcidy” przeciwko działaniom Małgorzaty Mańki-Szulik, która finalnie przegrała z Agnieszką Rupniewską.
Taka zmiana jest postrzegana jako świetna wiadomość dla samego Górnika, choć wszystko wyjdzie w praniu. Niemniej jednak, „Torcida” odtrąbiła sukces i ogłosiła niespodziankę. We współpracy z Podolskim miały z tej okazji powstać specjalne koszulki. Poniżej treść komunikatu kibiców:

„Czołem Szlachta !!!

Za nami burzliwy czas wspólnej walki o lepszą przyszłość naszego Górnika! Pokazaliśmy, że Lukas plus kibice to siła, której powinien się obawiać każdy! Nawet matka chrzestna, jakiej przez 18 lat nikt nie był w stanie zatopić…

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pierwszą, lecz nie ostatnią niespodziankę.
Przedstawiamy Wam koszulkę, która otwierała będzie kolekcję „LP10xTG99”, a zarazem jest symbolem naszej wspólnej walki oraz nadchodzących
zmian!
Ta koszulka, to tak zwany „must have” w Waszej kolekcji barw. Noście ją z dumą i niech Wam przypomina, że razem trójkolorowa rodzina jest niezniszczalna!
W komentarzu wklejamy również filmik przygotowany na tę okazję!
LP10xTG99
Razem po wielkiego Górnika!”
Źródło Torcida Górnik

Dodaj komentarz