Kibice Barcelony są wściekli! Przygotowali „niespodziankę” dla zarządu i piłkarzy

W piątkowy wieczór FC Barcelona poniosła jedną z najboleśniejszych porażek w historii klubu. Duma Katalonii przegrała z Bayernem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów aż 2:8! Kibice postanowili przygotować specjalne transparenty na „powitanie” Blaugrany.

Piątkowy ćwierćfinał Ligi Mistrzów był bardzo jednostronnym spotkaniem. Piłkarze Bayernu Monachium zdeklasowali Dumę Katalonii i nie dali im nawet momentu na oddech. Podczas spotkania padło aż 10 bramek, z czego 8 zostało zapisanych na konto Bawarczyków.

Kibice Barcelony są wściekli po porażce. Nic dziwnego, skoro spotkanie było największym blamażem Dumy Katalonii w historii ich występów w Lidze Mistrzów. Kibice postanowili dać upust swoim emocjom i wywiesili wymowne transparenty na płocie ośrodka treningowego.

Zarząd i piłkarze Barcelony, wstyd 121-letniej historii klubu – brzmiał napis na jednym z transparentów

Mniej luksusu, więcej dumy – można było wyczytać z drugiego

W sobotę przed ośrodkiem treningowym zgromadziło się kilkudziesięciu kibiców, którzy czekali na przyjazd zarządu. Domagali się oni rezygnacji włodarzy, na czele z Bartomeu. Oprócz transparentów pojawiło się wiele bluzgów i obelg w stronę władz klubu,

Kacper Polaczyk