Kibic nazwał Kroosa nudziarzem. Genialna riposta Niemca

Często jesteśmy świadkami jak kibice wytykają piłkarzom błędy, szydzą z ich formy czy po prostu z tego, jak grają w piłkę. Czasami zdarza się, że doświadczymy też odpowiedzi ze strony atakowanego piłkarza. Jedni umieją to robić dobrze, a innym przydałaby się osoba odpowiedzialna za ich social media. Toni Kroos znajduje się w tej pierwszej grupie.

„To nie jest typ lidera”

„SportBild” opublikował na Twitterze artykuł z opisem negocjacji Kroosa z Bayernem z 2014 roku. Wyjaśniono w nim, co poszło wtedy nie tak, że 30-latek zdecydował się na przejście do Realu Madryt. Nie interesuje nas jednak sam tekst.

Artur Minassian, niemiecki kibic, pod wpisem magazynu, określił pomocnika Realu Madryt mianem nudziarza. Zarzucił mu, że z jego kontaktów z piłką generalnie nic nie wynika, choć ma ich po 200 na mecz.

„Totalnie przereklamowany. 200 kontaktów z piłką na mecz, z czego 190 do tyłu i w bok na 3-5 m. I za to 20 mln € rocznie? To nie jest typ lidera tyko nudziarza” – Napisał dokładnie Minassian.

Doczekał się odpowiedzi

Toni Kroos postanowił odnieść się do opinii kibica. Skomentował jego wpis w żartobliwy sposób:

„Nie zaniżaj mi zarobków, Artur! A reszta się zgadza. Wesołych!” – Odpisał Niemiec.

Kibic docenił poczucie humoru piłkarza Realu Madryt:

„Nigdy nie podobał mi się sposób, w jaki grasz, ale masz poczucie humoru. Jesteś wart o wiele więcej, więc też więcej niż 20 milionów euro. Gratulacje!”