Kibic Liverpoolu przeprowadził własną fetę mistrzowską! [WIDEO]

Umówmy się, jeśli tylko sezon zostanie rozegrany do końca, to mistrzem zostanie Liverpool. Jednak, by do tego doszło, rozgrywki muszą zostać wznowione, a wszystkie mecze muszą być rozegrane. Tak więc Liverpool jest jeszcze daleki od mistrzostwa. Mimo to, jeden z kibiców postanowił przeprowadzić przedwczesną fetę mistrzowską!

Sytuacja w kolejnych ligach krajowych zmienia się jak w kalejdoskopie. Niemcy właśnie wznowili rozgrywki Bundesligi, podczas gdy liga holenderska, czy francuska definitywnie zakończyły sezon. W Anglii fanatycy Liverpoolu modlą się o powrót rozgrywek i przypieczętowanie mistrzostwa. Po drugiej stronie barykady znajdują się kibice ich odwiecznych rywali z Manchesteru, którzy tylko śnią o tym, aby sezon nie został wznowiony, a mistrzostwo nie zostało przyznane.

Jeden z fanów The Reds – tajski biznesmen o nazwisku, które ciężko, chociażby przepisać (Kongkiat Inthraseesangwon) kupił ciężarówkę, a następnie przemalował ją w barwy i logo klubu z Liverpoolu po to, by świętować mistrzostwo w jednym z tajskich miast. Planował dokonać tego na wcześniej, lecz przez pandemię koronawirusa musiał z tego zrezygnować. Teraz miarka się przebrała. Tajski biznesmen widocznie znudził się oczekiwaniem na mistrzostwo, więc postanowił przedwcześnie świętować trium jego ulubieńców. Cała operacja związana z kupnem oraz modernizacją ciężarówki kosztowała go skromne 250 000$.

„Planowałem zaprezentować ciężarówkę z innymi kibicami w czasie, kiedy zawodnicy Liverpoolu wznosiliby trofeum. Z powodu pandemii liga została przerwana, więc postanowiłem zrobić obchód z wyprzedzeniem. Myślę, że te pieniądze zostały właściwie wydane. Zwycięstwo w rozgrywkach byłoby pierwszym triumfem od 30 lat. Fani zasługują na celebrację!” – W taki sposób o swoim sposobie na świętowanie wypowiedział się sam zainteresowany.

 

 

Michał Budzich