Karygodne zachowanie prezesa Cracovii w trakcie derbów Krakowa. „Stefański! Co ty odp****alasz?” [WIDEO]

W trakcie wczorajszych derbów Krakowa z ust prezesa Cracovii padły skandaliczny słowa. Jak podaje Interia, Prezes Janusz Filipiak, wiceprezes Jakub Tabisz oraz kilka innych osób miało w wulgarnych słowach komentować pracę sędziego we wczorajszym spotkaniu. Jak widać, atmosfera była gorąca nie tylko na boisku.

Derby Krakowa na remis

Za nami 200. derby Krakowa zakończone remisem 1:1. Pierwsza połowa wczorajszej potyczki, jak na derby, była wyjątkowo spokojna. Większe emocje zaczęły się po zmianie stron, kiedy niektóre z decyzji sędziego Daniel Stefańskiego wydawały się być nieco kontrowersyjne. Jedną z takich decyzji było podyktowanie rzutu karnego, po którym Wisła Kraków wyszła na prowadzenie. Sytuacja dość kontrowersyjna, ale czy decyzja sędziego była nieodpowiednia? Oceńcie sami.

ZOBACZ: Kontrowersja w derbach Krakowa. Wisła prowadzi po golu z rzutu karnego [WIDEO]

Skandaliczne zachowanie przedstawicieli Cracovii

Decyzja sędziego o podyktowaniu jedenastki wywołała niemałą burzę u przedstawicieli Cracovii z prezesem Filipiakiem na czele. Interia zarejestrowała niektóre z wulgarnych wypowiedzi.

  • Prezes Janusz Filipiak do sędziego: „Stefański! Jesteś chu…!”
  • Wiceprezes Jakub Tabisz: „Stefański! Ty ch…! Obejrzyj sobie VAR!”
  • Poseł Ireneusz Raś do sędziego: „Ty pajacu ty, skończona mendo!”

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Na ten moment Wisła Kraków zajmuje 12. pozycję w tabeli z zaledwie dwoma punktami przewagi nad strefą spadkową. Nieco lepiej radzi sobie Cracovia, która ma na swoim koncie 13 punktów, co daje jej 10. lokatę w tabeli ligowej.

Więcej przeczytacie na stronie Interii.

Michał Budzich