Kapustka wróci do Ekstraklasy? Są chętni

Bartosz Kapustka jest bliski dołączania do Legii Warszawa. Temat ciągnie się od kilku miesięcy, lecz Dariusz Mioduski już kilka razy przyznał, że chętnie sprowadziłby reprezentanta Polski na Łazienkowską.

Bartosz Kapustka jest bliski powrotu do Polski. Pomocnik otrzymał oferty z dwóch klubów, między innymi z Legii Warszawa. Dariusz Mioduski przyznał już kilkukrotnie w wywiadach, że ściągnąłby Kapustkę na Łazienkowską. Taką próbę podjęto w zimowym okienku transferowym, jednak Leicester nie chciało puścił 24-latka. W tym momencie odejście reprezentanta Polski z Lisów wydaje się być nieuniknione, ale czy trafi on na Ł3?

Jedyną przeszkodą na drodze do Warszawy jest fakt, że kontrakt Kapustki obowiązuje jeszcze przez rok. W ciągu kilku najbliższych dni ma dojść do rozmowy na temat warunków odejścia Kapiego z Leicester. Przedstawiciele reprezentanta Polski, jak i władze klubu będą musiały pójść na kompromis. Kapustka prawdopodobnie zrezygnuje z części wynagrodzenia za najbliższy rok, w zamian za rozwiązanie kontraktu bądź maksymalne obniżenie kwoty transferu.

Nie tylko Legia Warszawa chce sprowadzić Kapustkę do siebie. O pomocnika stara się również Śląsk Wrocław, jednak klub miał usłyszeć od samego zawodnika, że priorytetem dla niego jest transfer na Łazienkowską.

Kacper Polaczyk