Kamil Grosicki zamiast zmienić klub, podpisuje nowy kontrakt sponsorski

Kamil Grosicki w swoim stylu czeka do ostatnich godzin okienka transferowego, by pomyśleć o zmianie klubu. W ostatnim czasie Polak wolał się jednak skupić na znalezienie nowego sponsora.

Co dalej z piłkarzem WBA?

Gdy okienko transferowe dobiega końca, to dopiero wtedy Kamil Grosicki zaczyna myśleć o tym, czy zostać w obecnym zespole, czy może zmienić otoczenie. Jego obecna sytuacja w WBA nie wygląda idealnie, 32-latek w obecnym sezonie Premier League zagrał w zaledwie trzech spotkaniach. Przed kilkoma dniami mówiło się o zainteresowaniu Polakiem ze strony Olympiakosu Pireus oraz francuskiego Dijon.

Grosicki z nowym sponsorem

Reprezentant Polski podpisał kontrakt z polską firmą Dafi, która jest znana z produkcji m.in. butelek filtrujących wodę. Pierwsze efekty współpracy mogliśmy zobaczyć na instagramie Kamila, gdzie piłkarz nagrał film, jak popija wodę z butelki wspomnianej marki.

Szczegóły współpracy podał portal Piłkarski Biznes. Jak czytamy, kontrakt została zawarty na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Kolaboracja ma się opierać na działaniach w mediach społecznościowych.

– Kamil jest bardzo zadowolony z tej współpracy. #ZacznijOdWody to świetna akcja, każdy człowiek powinien codziennie się nawadniać. Cieszymy się, że Dafi nam zaufało i możemy wspólnie zachęcać społeczność do zdrowego i ekologicznego życiamówił w rozmowie z “Piłkarskim Biznesem” Konrad Cichosz, który zajmuje się komercjalizacją wizerunku piłkarza.

źródło: Piłkarski Biznes

Michał Budzich