„Kanał Zero” startuje już jutro! Zapowiedziano pierwszy program

W czwartek wystartuje „Kanał Zero”. Założyciel projektu, Krzysztof Stanowski, zapowiedział pierwszy program, który pojawi się na youtube’owym kanale.
Kiedy startuje Kanał Zero?

Jesienią 2023 roku Krzysztof Stanowski ogłosił swoje odejście z „Kanału Sportowego”. Niemal od razu ogłosił on założenie nowego projektu pod tytułem „Kanał Zero”. Po wielu miesiącach przygotowań nowy projekt Stanowskiego startuje już 1 lutego.
Prowadzący Kanał Zero

W ostatnich dniach Krzysztof Stanowski ogłaszał kolejne osoby, które będą pracować przy jego nowym projekcie. Łączna liczba osób, które mają prowadzić swoje programy na antenie kanału ma przekraczać 20 osób. Do tej pory ogłoszono kilkunastu prowadzących, listę tę znajdziecie TUTAJ.
Pierwszy program

Od wielu tygodni Stanowski zapowiadał, że projekt wystartuje 1 lutego. I tak też się stanie. Już jutro o godzinie 20:00 na „Kanale Zero” pojawi się pierwszy materiał w formie programu na żywo. Podczas transmisji Przemysław Rudzki przeprowadzi wywiad z Krzysztofem Stanowskim. Założyciel kanału ma opowiedzieć widzom wszystkie szczegóły odnośnie kanału.

– Opowiem o tym, co przede mną i co za mną, odniosę się do plotek, pomówień i faktów. Oczywiście będą też telefony oraz atrakcje-niespodzianki. Poznacie wszystkie szczegóły Kanału Zero. Bardzo liczę na waszą obecność! – przekazał Krzysztof Stanowski.
Michał Budzich