Juergen Klopp wściekły na dziennikarza po porażce w FA Cup. Niemiec przerwał wywiad [WIDEO]

Juergen Klopp nie dokończył wywiadu po porażce z Manchesterem United w FA Cup. Szkoleniowiec Liverpoolu nie wytrzymał nerwów i przerwał rozmowę z dziennikarzem.

Starcie Liverpoolu z Manchesterem United w Pucharze Anglii opiewało w ogrom emocji. Szczególnie dużo działo się w końcówce dogrywki. Do 120 minuty utrzymywał się remis 3-3, aż piłkę do siatki wpakował Amad Diallo. Jego gol okazał się decydujący i zapewnił „Czerwonym Diabłom” awans do półfinału rozgrywek.

Upust

Juergen Klopp po porażce udzielił wywiadu dziennikarzowi ze skandynawskiego oddziału Viaplay. Rozmowa przybrała jednak niespodziewany obrót. Wszystko zaczęło się od pytania o spadek o intensywność gry „The Reds” w dogrywce.

– To nieco głupie pytanie. Nie wiem, ile dokładnie rozegraliśmy ostatnio spotkań. Nie wiem też, ile zagrało United. Taki jest sport. Jestem naprawdę rozczarowany tym pytaniem, choć ty twierdzisz pewnie, że było dobre – odparł Klopp.

Dziennikarzowi to jednak nie wystarczyło i dociekał dalej. Próbował wyciągnąć od Kloppa więcej, dopytując, czy Liverpool rozegrał za dużo meczów w tym sezonie.

– Dajże już spokój. Wyraźnie nie jesteś w najlepszej formie. Nie mam już do ciebie cierpliwości – wybuchł niemiecki trener, po czym opuścił Mixed Zone, nie odpowiadając na pytania pozostałych dziennikarzy.

Mimo odpadnięcia z FA Cup, Liverpool wciąż ma szansę na zdobycie dwóch cennych trofeów. „The Reds” zawalczą o Ligę Europy, w której ćwierćfinale zmierzą się z Atalantą. Poza tym nadal liczą się w walce o mistrzostwo Anglii, gdzie mają tyle samo punktów co Arsenal.