Josue z bramką dla Legii! Portugalczyk uciszył trybunę prasową [WIDEO]

Josue wyprowadził Legię Warszawa na prowadzenie w meczu z Piastem Gliwice. Po zdobytej bramce Portugalczyk wykonał w stronę trybun gest „uciszenia”. Swój gest wykonał tuż przed trybuną prasową.

W niedzielne popołudnie Legia Warszawa mierzyła się na własnym stadionie z Piastem Gliwice. Pierwsi na prowadzenie w tym meczu wyszli gospodarze. Pierwszą bramkę dla Legii zdobył Josue. Portugalczyk popisał się fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego.
Tuż po zdobyciu bramki Josue pobiegł w kierunku trybun. Wykonał przy tym gest „uciszania”. Według opinii wielu osób gest Portugalczyka był skierowany do dziennikarzy. W ostatnich tygodniach wiele osób kwestionowało dyspozycję Josue. W mediach pojawiła się ostatnio także plotka o tym, że Legia nie będzie chciała przedłużyć kontraktu ze swoim kapitanem.
Josue wykonał swój gest tuż przed trybuną prasową. W związku z ostatnimi wydarzeniami z pewnością nie było to przypadkowe. Fotoreporter WP Sportowe Fakty, Mateusz Czarnecki, uwiecznił ten moment zdjęciem, które wrzucił na Twittera.

Michał Budzich