Josip Juranović docenia swój czas w Legii Warszawa. „To na pewno był ważny moment”

Josip Juranović wypowiedział się na temat swojego etapu w Legii Warszawa. Świeżo upieczony brązowy medalista Mistrzostw Świata w Katarze przyznał, że gra w polskim klubie była bardzo ważnym momentem w jego karierze.

Udany turniej byłego piłkarza Legii

Josip Juranović wraz z reprezentacją Chorwacji zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata w Katarze. Obrońca swoją dobrą grą zapracował na zainteresowanie wielkich klubów. Mówi się m.in. o obserwacji ze strony Torino, Juventusu, FC Barcelony czy Chelsea.

Prawy obrońca w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty przyznał, że ważnym momentem jego kariery była gra dla Legii Warszawa.

Cezary Kulesza motywuje polskich arbitrów. „To będzie historyczny dzień” [CZYTAJ]

– To na pewno był ważny moment, a myślę, że może nawet kluczowy. Pobyt w Legii pchnął mnie dalej, dużo się w tym czasie zmieniło w moim życiu. Teraz stoję tu z tym pięknym medalem. Kibice zawsze byli dla mnie niesamowici. Gdy grałem w klubie, ale też później – powiedział Josip Juranović.

– Przed mundialem przyjechałem do Warszawy z Celtikiem na meczu Ligi Mistrzów z Szachtarem Donieck. Fani Legii świetnie mnie przyjęli. W trakcie turnieju też dostawałem wiadomości z Polski. Dziękuję im za wsparcie i ten niesamowity doping na trybunach – dodał Chorwat.

Źródło: WP Sportowe Fakty